O nas

Parakalo, czyli „proszę” to jedno z najpiękniejszych słów w języku greckim, które stanowi esencję usług naszego biura podróży. Serdecznie zapraszamy do odkrywania magicznych miejsc i tworzenia wyjątkowych wspomnień.

KILKA SŁÓW O NAS I NASZYCH WARTOŚCIAcH

Jesteśmy biurem turystycznym założonym przez Polaków. Posiadamy licencję Greckiego Ministerstwa Turystyki, a nasze wycieczki są prowadzone po polsku. 

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom wycieczek, które sprawią, że zakochają się w Krecie tak samo jak my.

Starannie opracowaliśmy autorskie programy, które uwzględniają zarówno największe atrakcje wyspy, jak i lokalne perełki, które odkryliśmy podczas naszych własnych przygód na Krecie. Chcemy podzielić się z Wami naszymi ulubionymi miejscami, które zachwyciły nas swoim pięknem i fascynującą historią.

Unikamy masowych programów, które często wprowadzają więcej stresu niż radości. To my jesteśmy organizatorami wycieczek, co pozwala nam zapewnić indywidualne podejście i skupić się na szczegółach, abyście mogli cieszyć się wypoczynkiem bez żadnych zmartwień.

Nasz zespół składa się z doświadczonych pasjonatów podróży, którzy nie tylko zapewnią Wam profesjonalną obsługę, ale przede wszystkim serdeczne podejście i wspaniałą atmosferę. Wasze zadowolenie jest naszym najważniejszym celem, dlatego z pasją i zaangażowaniem tworzymy programy wycieczek, które spełnią Wasze oczekiwania i przyniosą Wam niezapomniane wspomnienia. Chcemy, abyście wrócili do domu z uśmiechem na twarzy i pełni radości.

Dołączcie do nas i pozwólcie nam zabrać Was w fascynującą podróż po magicznej Krecie. Czekają na Was zapierające dech w piersiach krajobrazy, historyczne ruiny, urokliwe miasteczka i kreteńska gościnność. Gwarantujemy, że nasze wycieczki pozwolą Wam zanurzyć się w autentycznej atmosferze wyspy i poznać jej prawdziwe piękno.

Nie możemy się doczekać, aby razem odkryć piękno Krety!

Dlaczego wycieczka z nami to najlepszy wybór?

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Kuba - Kreta Parakalo

Jakub Stasica

Przewodnik & pracownik biurowy

Od 6 lat związany z Grecją. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał na Zakynthos, Kos oraz Krecie. Branżę turystyczną poznawał zaczynając jako animator, a następnie kontynuował swoją karierę jako pilot wycieczek oraz rezydent biura podróży. Ukończył Uniwersytet Warszawski na kierunku Studia Wschodnie, dzięki któremu miał możliwość poznać kulturę, mentalność i historię krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Bałkanów, gdzie umiejscowiona jest Grecja. Komunikatywność, szybkie nawiązywanie relacji oraz umiejętność przekazywania wiedzy to cechy, które go wyróżniają. Podczas prowadzenia wycieczek dba o to, aby turyści mieli zapewnioną rzetelną i interesującą wiedzę na temat odwiedzanych miejsc, a dusza byłego animatora sprawia, że atmosfera podczas wycieczki jest luźna i radosna. Takie połączenie to klucz do udanej wycieczki.

Karolina - Kreta Parakalo

KAROLINA STASICA

Przewodnik & kierownik biura

Zakochana w Grecji od 2016 roku, wtedy też pierwszy raz podjęła decyzję o pracy w turystyce. Zdobywała doświadczenie na wyspach takich jak Rodos, Zakynthos oraz Kos, ale to właśnie Kreta zdobyła jej serce pięknymi widokami, wspaniałymi ludźmi oraz różnorodnością. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunkach Globalny Biznes, Finanse i Zarządzanie oraz E-biznes. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na studiach i w pracy z powodzeniem zarządza biurem oraz dba o jego promocję. Profesjonalizm, dokładność, rzetelność oraz co najważniejsze – świetne poczucie humoru, to cechy, które sprawiają, że jest ona niezastąpioną częścią zespołu „Kreta Parakalo”, zarówno w roli pilota jak i osoby zarządzającej biurem.